LALKI - Akcja

LALKI - Akcja "Wszystkie kolory świata"

2022-03-31 07:00:00
To już koniec akcji "Wszystkie Kolory Świata".
Klasa III A serdecznie dziękuję za zakup lalek uszytych przez uczniów naszej klasy. Pieniądze zostały przekazane na konto UNICEF i będą przeznaczone na zakup szczepionek dla dzieci z krajów, gdzie dostęp do nich jest utrudniony. Zebraliśmy 370 zł.
Jeszcze raz dziękujemy.


Zapraszamy do oddawania głosów w konkursie Wszystkie Kolory Świata na lalkę Eskimoskę, która głosami uczniów została wybrana do reprezentowania naszej szkoły.

Link do głosowania: https://wszystkiekoloryswiata.unicef.pl/#galeria
https://wszystkiekoloryswiata.unicef.pl/#galeria


Głosować mogą osoby posiadające konto na Facebooku.

Dziękujemy.


Głosowanie na lalkę, która weźmie udział w ogólnopolskim konkursie zostało zakończone.
Wygrała lalka nr 4 – Eskimoska. Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosów.
Informacja o następnym etapie konkursu i akcji pojawi się wkrótce.W tym roku szkolnym klasa III a bierze udział w akcji „Wszystkie Kolory Świata”. Jest to projekt edukacyjny, którego celem jest zapoznanie dzieci z sytuacją ich rówieśników żyjących w różnych regionach świata.
W ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata” uczniowie przygotowali charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Każda z nich ma swoją tożsamość reprezentującą dzieci z różnych stron świata.
Lalki można zobaczyć na naszej stronie internetowej oraz na wystawie na drugim piętrze naszej szkoły.
Przez bieżący tydzień (21.02 – 25.01) głosujemy na jedną, wybraną lalkę, która weźmie udział w ogólnopolskim konkursie, w którym główną nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej w szkole, z której pochodzi lalka. Głosy oddajemy wrzucając nr lalki do puszki, która znajduje się w klasie IIIa.
Od 1 do 25 marca szukamy opiekunów dla lalek, minimalna kwota darowizny w wysokości 10 zł umożliwi zaszczepienie jednego dziecka przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego w krajach, gdzie dostęp do tego typu leczenia jest utrudniony. Poszczególne lalki można licytować podając wysokość kwoty, którą chcemy przekazać. Sposób licytacji zostanie podany w najbliższym czasie.
Zapraszamy do głosowania i do wsparcia akcji.

Pozostałe kategorie

Zobacz na mapie

Kliknij na wskazówki dojazdu i sprawdź dojazd

© 2022 Szkoła Podstawowa w Karpaczu - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl

Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V