„Każdy ma coś, co może dać innym”

„Każdy ma coś, co może dać innym”

2021-12-01 11:40:00
"Każdy ma coś, co może dać innym"

Wolontariat to niezapomniana przygoda, to dawanie i czynienie dobra, dlatego tak ważne jest pamiętanie o tych, którzy oddali się tej misji.
29 listopada 40 – lecie pracy charytatywnej obchodził pan Ryszard Kiełek, wieloletni przyjaciel naszej szkoły. To również okazja do obchodów Światowego Dnia Wolontariusza.
Z tej okazji uczniowie przygotowali uroczystość, na którą przybyli zaproszeni goście i uczniowie. Na początek zaprezentowano program artystyczny, na który składał się występ uczniów klasy 2 a. Dzieci specjalnie na tą okoliczność przygotowały piosenkę o pomaganiu innym oraz uroczyste wiersze. Uczestnicy gali obejrzeli także prezentację na temat działalności wolontaryjnej pana Ryszarda. W dalszej części projektu przyszedł czas na intencjonalnie zrealizowany film z życzeniami i podziękowaniami dla jubilata. Priorytetowo na tę uroczystą chwilę pan Marek Głowacki napisał i zaprezentował zebranym wiersz o wieloletnim dorobku pana Kiełka.
Na zakończenie ceremonii dyrektor szkoły pani Mari Supeł oraz burmistrza Karpacza pan Radosława Jęcek złożyli solenizantowi wyjątkowe podziękowania.
„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

Pozostałe kategorie

Zobacz na mapie

Kliknij na wskazówki dojazdu i sprawdź dojazd

© 2022 Szkoła Podstawowa w Karpaczu - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl

Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V