Dzień PATRONA SZKOŁY

Dzień PATRONA SZKOŁY

2021-10-27 11:43:00

26 października 2021 r. mieliśmy okazję po raz kolejny uczestniczyć w obchodach Dnia Patrona naszej szkoły, którymi są Ratownicy Górscy. Tego dnia uczniowie wraz z nauczycielami udali się na wycieczkę w kierunku na Budniki. Po drodze mogli wziąć udział w quizie z wiedzy o pracy GOPR-u, znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy i bezpiecznego poruszania się w górach. Poza tym można było obejrzeć sprzęt, jaki na co dzień w swojej pracy wykorzystują pracownicy GOPR-u oraz Straży Pożarnej.
U celu wędrówki czekały na nas pyszne kiełbaski z grilla. Imprezę uświetniła obecność pracowników GOPR-u, którzy prezentowali swój sprzęt ratunkowy oraz pełnili rolę ekspertów w czasie zmagań w quizie, oraz ochotnicy ze Straży Pożarnej ze Ścięgien
i Karpacza, w tym nasi koledzy i koleżanki ze szkoły: Zuzia Grzecznik, Emilka Fediuk, Igor Fugiel, Szymon Maciejski, Kamil Rozdolski i Mateusz Kubiak.
W naszej uroczystości wziął udział przedstawiciel Nadleśnictwa „Śnieżka”, który opowiadał nam o rodzajach drzewi rozdał ich sadzonki.
Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas i dzielenie się wiedzą.
Szczególne podziękowania składamy również dorosłym strażakom, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem, oraz rodzicom, którzy pomagali w przygotowaniu naszej imprezy.

Pozostałe kategorie

Zobacz na mapie

Kliknij na wskazówki dojazdu i sprawdź dojazd

© 2022 Szkoła Podstawowa w Karpaczu - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl

Wersja kontrastowa: Alt + Z

Przejdź do treści strony: Alt + X

Przejdź do nawigacji strony: Alt + C

Mapa Witryny: Alt + V