www.6ka.pl
Kurs języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci. Kurs jest płatny, jednak można zapisać się na kilka darmowych pierwszych lekcji. Nauczcie się języka na szóstkę.

www.anglomaniacy.pl
W serwisie Angielski dla dzieci – Anglomaniacy uczniowie rozpoczynający przygodę z angielskim znajdą wesołe gry i zabawy językowe, piosenki i testy do nauki online, a także materiały do wydrukowania.

www.junior.reporter.pl
Strona dla dzieci i nastolatków zawierający informacje popularnonaukowe, recenzje gier i książek dla dzieci, porady na temat korzystania z Internetu.

www.planetaenergii.pl
To strona poświęcony zagadnieniom związanym z prądem, bezpiecznym obchodzeniem się z nim oraz ekologią. Tworzony z myślą o dzieciach w wieku 7+.

www.marsjanki.pl
Portal dla dzieci pełen marsjańskich ciekawostek i konkursów. Artykuły i porady na temat zdrowia i sportu, newsy na temat filmów, książek i płyt dla dzieci.

www.origami.art.pl
Strona o starej japońskiej sztuce składania papieru – Origami. Galerie figurek origami, schematy składania papieru, nowoczesne origami. Składanie papieru rozwinie każde dziecko umysłowo i manualnie.

www.zyraffa.pl
Strona dla dzieci i młodzieży. Dziecięce gry i zabawy, kolorowanki, kartki we flashu, krzyżówki, quizy. Serwis oferuje możliwość rysowania on-line i założenia własnej galerii.

www.zabawna-kraina.pl
Zabawna-kraina to baza ciekawych propozycji gier i zabaw przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Portal kierowany jest zarówno do najmłodszych użytkowników jak ich rodziców i opiekunów. Zabawy zostały podzielone na kategorie, dzięki czemu łatwo znaleźć interesujący pomysł na spędzenie dnia.